Run11’e 11 gün kaldı

run11-2014

Run11’e 11 gün kaldı

Bu sene ikincisi düzenlenecek olan Run11 koşusu için geri sayım başladı. Koşmanın sağlıklı bir yaşam yaratmak için en ideal yöntem olduğu düşüncesinden yola çıkan Run11, tüm doğaseverleri ve aktif yaşam destekçilerini Belgrad Ormanı’nın eşsiz doğal güzellikleri arasında spor yapmaya davet ediyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek Run11, 12 Ekim Pazar günü Belgrad Ormanı Ayvand Bendi’nde gerçekleşecek.

Kayıtlı yarışmacıların 11,1 km’lik bir parkurda yarışacağı koşunun yarı sıra gün boyu profesyonel eğitmenler eşliğinde crossfit, zumba ve pilates gibi sportif aktiviteler düzenlenecek. Aydok Moralıoğlu’nun sahne performansıyla renk katacağı organizasyonda gün boyu müzik yayını da yapılacak.

Run11 koşusunda katılımcılar kadın ve erkek kategorilerinde 5 farklı yaş grubunda yarışacak. Koşu sonunda kendi kategorileri içinde ilk 5’e giren sporculara ödülleri düzenlenecek törenle verilecek.

Minik Uğur Böcekleri Run11’de koşuyor

Run11’de büyüklerin yanı sıra küçüklerde spor yapmanın keyfini tadacak. Doğuş Grubu’nun ‘Oyunda Kal’ sosyal sorumluluk projesi desteğiyle gerçekleşecek “Minikler Koşusu”nda 6-12 yaş grubu çocuklar yarışacak. Minikler koşusuna 3 ayrı yaş grubundan 50 küçük sporcu katılacak. 6-8, 9-10, 11-12 yaş gruplarında kazanan miniklere madalya ve tişört verilecek.

Aktif yaşamak için n’edenlerin çok

Etkinliği düzenleyen kuruluş, geçtiğimiz sene hizmete açılan alışveriş sitesi n11.com. Sitenin “Aktif yaşamak için birçok nedenim var” mottosuyla gerçekleştirdiği koşu için sınırlı sayıda tutulan yarışmacı kontenjanı kısa sürede doldu. 12 Ekim Pazar günü zorlu parkurda 500 koşucu birincilik mücadelesi yapacak.

Run11’de diğer katılımcıları da renkli organizasyonlar bekliyor. n11.com, temiz havayı solumak, egzersiz yapmak ve eğlenmek isteyen tüm sağlıklı yaşam tutkunlarını açık alanda pek çok etkinlik seçeneğiyle ağırlayacak.

Run11 ile ilgili detaylı bilgi almak için http://www.n11.com/run11 adresini ziyaret etmek yeterli.

Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Yorumlar

avatar
5000